Posklejane włosy po umyciu po zmianie szamponu

posklejane włosy zaraz po umyciu?? nie umiem domyć włosów są klejące i tłuste niestety obecnie jestem w Hong Kongu jako modelka więc problem z włosami to poważny problem wygląda to strasznie a w poniedziałek mam zdjęcia zauważyłam to gdy skończył mi się szampon z pl zmieniałam tutaj szampon 3 razy nic nie pomaga nie wiem co z tym zrobić to nie jest delikatne to jest bardzo widoczne co mam zrobić? mam 18 lat i wcześniej nie miałam takiego problemu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę spróbować zastosować inny szampon. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty dermatologa.