Postępowanie po operacji zatok u 7-latka

Witam syn po operacji zatok endoskopowej jest 2 tygodnie ma 7 lat zalecenia pukanie zatok woda morska i masc do nosa na gojenie czy jest cos jeszcze potrzebne np sterydy czy zatoki u dzieci sa wyleczalne syn mial juz zabieg usuniecia 3 migdala teraz zatoki pomocy

Witaj

Jakie pomocy potrzebujesz ? Nie napisałaś czy masz jakiś problem. Za mało o zabiegu. steryd do nosa po wygojeniu się sluzówki z reguły się stosuje, a do tego czasu oczyszczanie wodą morką :)

pozdrawiam

Dawid M