Poszukiwanie chirurga plastycznego, który usunąłby bliznę z bliznowcem

CZY JEST SPECJALISTA-chirurg plastyczny KTORY USUNAL BY BLIZNE Z BLIZNOWCEM ? po operacji izw wsierdzia z wymiana zastawki aort. na biol. prosze o nazwisko dr. i kontakt

W naszym rejonie najlepszym ośrodkiem chirurgii plastycznej jest oddział w Polanicy Zdr. Proszę wpisać w wyszukiwarce "chirurgia plastyczna Polanica Zdrój" i wyskoczy cała lista propozycji. Kierownikiem w Polanicy jest Prof.Kobus