Powiększenie biustu bez użycia skalpela

Witam ja mam podobny problem mam 24lata i mam miseczke A. Chciałabym powiększyć biust o 2 rozmiary nie koniecznie od razu operacja ale może sa inne sprawdzone sposoby? Np. tabletki albo kremy... Chciałabym wiedzieć jak to mogę sama zrobić.Proszę o radę Z Góry Dziękuję

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety skuteczne powiększenie biustu jest możliwe tyko za pomocą chirurgii plastycznej. Opcjonalnie poprzez zajście w ciążę :)