Powstanie ziarniny 19 miesięcy po operacji wycięcia torbieli krzyżowo-ogonowej

Syn jest 19 m-c po operacji wycięcia torbieli krzyżowo-ogonowej. Cięcie było duże i głębokie i jak wiadomo gojenie rany w tym miejscu jest ciężkie i trwało ok 2 m-c, zrobił się również tzw. „dzikie mięso”. Kilka dni temu syn zauważył na bliźnie wysokości ogonowej krzyżowej małą zmianę. Dzisiaj udaliśmy się do chirurga i lekarz stwierdził, ze to ziarnina. I tu moje pytanie, czy ziarnina może powstać po takim czasie, czy jednak może to być wznowienie torbieli?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie, Bardziej prawdopodobna jest wznowa - proponowałbym wizytę u dobrego chirurga.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków
KONTAKT:
http//chirurgiakrakow.com.pl
w.kawiorski@wp.pl

Nie istnieje diagnozowanie na odległość przez internet!!! Nie potrafię ocenić stanu pacjenta na odległość!!! Bez zbadania nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO CHIRURGA!!! zż