Pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego i zaburzenie widzenia

Witam . Trzy tygodnie temu stwierdzono u mnie pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego w prawym oku . Praktycznie przestałem widzieć na oko. Po pobycie w szpitalu i kilku kroplówkach zasłona na oku znacznie ustąpiła lecz nie całkiem ,jest podejrzenie SM. Czy mój wzrok wróci kiedykolwiek do normy i jak długo to może trwać ? Jestem nowy na tym forum więc przepraszam jeżeli powtarzam ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedz .

Witam.może wrócić i może nie wrócić. na pewno po leczeniu się poprawi.natomiast o ile się poprawi tego nikt nie wie. Proszę zachować optymizm póki nie minie 3 do 6 miesięcy. Pozdrawiam serdecznie