Poziom AMH a zapłodnienie in vitro

Witam serdecznie.Przygotowujemy się wraz z mężem do zapłodnienia invitro. Robiłam badanie AMH wynik 10, 3.Niewiem jak interpretować ten wynik.Nie znam się na tym.Bardzo proszę o wyjaśnienie.Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

pojedynczy wynik nic nje mówi. Proponuje artykuł abc zdrowie amh. a jak wyglądają pozostałe wyniki bbadań? Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.