Poziom amylazy we krwi
Jestem kobietą w wieku 53 lata i od dłuższego czasu kontroluję poziom amylazy we krwi. Pani doktor jest zaniepokojona moimi wynikami, gdyż wynosi 150u/l ale nie może zdiagnozować przyczyny bo glukoza jest w normie 78 mg/dl. Amylaza w moczu wynosi 198 u/l. USG też nic nie wykazało. Jakie jeszcze badanie mogę wykonać wykonać i gdzie mogę znaleźć dobrego specjalistę. Proszę o pomoc. Zrozpaczona kobieta z centralnej Polski.

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty gastrologa. W razie konieczności zostaną zlecone odpowiednie badania.