Poziom b-HCG po inseminacji a ciąża

Witam serdecznie 1 czerwca mialam robiona inseminacje 12 czerwca robilam bete hcg ktora wyszla 20,1mIU/mL gdzie norma jest 16-156 ciaza3-4tydz. 15 czerwca powtorzylam ale w innym laboratorium wyniosla 47,65 U/L gdzie norma wynosi 3tydz 5,8-71,2 3tydz a 4tydz jest 9,5-750 czy mam sie martwic czy potorzyc jeszcze 3 raz lekarz niby powiedzial ze ciaza jest i sie rozwija ???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować sie zaleceniami lekarza. w 4 tyg zwykle udaje sie uwidocznic ją w USG, także może Pani udac się do lekarza.