Poziom CRP u 2,5-letniego dziecka a wynik badania moczu

Mój 2,5 letni syn jest ogólnie zdrowym dzieckiem.Ostatnio przy morfologi która wyszła w normie okazało się że ma crp 19,68.W moczu wyszły szczawiany wapnia .Czy to może mieć ze sobą związek.Dodam że wyniki oglądał lekarz i kazał powtórzyć za 3 tygodnie.czy takie wysokie crp w tym przypadku to już coś poważnego.Syn raczej nie choruje tylko czasem jakiś katar dwa tyg przed badaniem miał delikatnie czerwone gardło i lakarz stwierdził że to wirusowe.Jak to wszystko ma sie do wskażnika crp

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli obecnie dziecko nie ma objawów infekcji proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego. Ogólnie nie leczy się wyników badań tylko pacjenta.