Poziomy hormonów u 32-letniej kobiety

Witam doktorze Mam pytanie robiłam wyniki hormonów i chciałabym wiedzieć czy som w normie oto one; FSH-4,35mln LH-7,91mln/ml Estradiol-59pg/ml Progesteron-0,3ng/ml Prolaktyna-12,62ng/ml Testosteron-43,52 Miesiaczka ostatnia to 08,09 -14,09 (7 dni) A wyniki robiłam dzisiaj 16,09.2016 Mam 32 lata i nie mam dzieci a chciałabym mieć. I jeszcze jedno mam problemy z cera jest tlusta i ciagle mam pryszcze czy hormony maja na to wpływ? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

tak mają wpływ. bez podania norm obowiazujacych w danym laboratorium nie mozna się wypowiedzieć. proszekoniecznie udac się do lekarza rodzinnego.