Pozycje seksualne w ciąży

Witam chcę się coś dowiedzieć na temat pozycji Seksualnych dla początkujących, jakie są pozycje najlepsze, Interesuje mnie pozycja seksualna kwiat lotosu, oraz na pieska , misjonarska oraz pozycje seksualne kiedy kobieta jest w ciąży.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jest to bardzo indywidualna kwestia, więc nie da się odpowiedzieć na Pani pytania. Należy pamiętać, że seks w ciąży powinien być ostrożniejszy. Polecam wywiad z prof. K. Czajkowskim na ten temat - wideo znajduje się pod poniższym linkiem - http://parenting.pl/portal/stosunek-w-ciazy