Pozytywny test ciążowy a bezpłodność u partnera

2 lata temu zaszłam w ciążę test wykazał pozytywny po 1,5 m-c dostałam krwawienia skrzepy lekarz stwierdził,że to ciąża była teraz mój były partner dzwoni i mówi,ze z badań wyszło,może być bezpłodny nic z tego nie rozumiem a ja na pewno z nikim innym nie spałam więc jak to wyjaśnić mogłam nie być w ciąży??

Lek. Tomasz Budlewski

Takie rzeczy stosunkowo często się zdarzają. Rzadko da się precyzyjnie określić że ta i ta para jest bezpłodna z konkretnego powodu. To że w jednym badaniu wyszło że mąż jest bezpłodny (nie wiem czy chodzi o wynik badania nasienia???) nic nie znaczy. Czasem pary u któych stwoerdzono bezpłodność zachodzą w ciążę.