Pozytywny test owulacyjny dwa dni z rzędu

Wykonywałam test owulacyjny od piątku. Wczoraj tj poniedziałek wyszedł pozytywny. Dzisiaj również. Dlaczego testy dwa dni z rzędu są pozytywne? co to oznacza?

witam,

Książkowa faza owulacyjna trwa około 2 dni, ale u jednych kobiet może trwać krócej, a u innych dłużej.
Zakłada się, że przy cyklu 28-dniowym zajmuje ona właśnie dwa dni.

Stąd pozytywny wynik testu dwa dni pod rząd.

Pozdrawiam!