Prawdopodobieństwo zaburzeń pamięci i koncentracji u dziecka z zamartwicą urodzeniową

Witam obecnie moja corka ma 10lat urodzila sie w zamartwicy na 6pkt apgar moje pytanie brzmi czy moze miec problemy w szkole z koncentracja i pamiecia?cizko jest jej zapamietac krótki wiersz bylam u pediatry juz nie wiem gdzie sie udac i jak jej pomoc prosze o pomoc na e-maila pozdrwiam Marta. R.

Różne dzieci mają różnie rozwinięty zdolności, różną pamięć wzrokową, słuchową, różne talenty...
Ważne wsparcie, akceptacja, bezpieczeństwo, miłość i stymulowanie wielozmysłowe : taniec, śpiew, muzyka, czytanie, malowanie, zabawa . Nawet aromaty mają znaczenie: lawenda, pomarańcze, cytryny, rozmaryn...

Pozdrawiam