Prawidłowe usg tarczycy u dziecka
bardzo proszę o odpowiedz czy siedmioletnie dziecko ma prawidłowe usg tarczycy;płat prawy;35/13/13mm.obj=3ml. płat lewy;29/10/11mm,obj=1,6ml. cieśń niepogrubiała. echostruktura jednorodna,prawidłowa

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Wynik badania jest prawidłowy. Z wynikiem należy zgłosić się do lekarza kierującego na badanie.