Prawidłowość wyników

Witam ostatnio odebrałam wyniki oto one WBC 8,42 RBC 4,53 HGB13,3 HCT 41,2 MCV90.8 MCh29.3 MCHC32,3 RDW16,2 PLT231,0 MPV10,6 NEU4,84 LYM2,72 MONO0,46 EOS0,29 BASO0,11 NEU%57,4 LYM%32,3 MONO%5,5 EOS%3,5 BASO%1,4 zapomniałam jeszce dopisać AST 23,0 ALT 22.0.Pozdrawiam Teresa sa to wyniki morfologii i próby wątrobowe.Nadmieniam,że brałam 2 opakowania meridia 10 .Natępnie po obejrzeniu wyników lekarz przepisała mi następne 2 opakowania.Proszę o odpowieź czy badania są prawidłowe i jak długo mogę brać meridię.Pozdrawiam Teresa.Ps. mam 56 lat
56 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

W badaniach morfologii krwi obwodowej oraz w próbach wątrobowych nie ma odchyleń od normy oraz niepokojących zmian. Podane przez Panią informacje są zbyt skąpe by rozstrzygać o przeciwwskazaniach do przyjmowania sibutraminy (meridia) natomiast taka decyzja powinna zostać podjęta przez Pani lekarza prowadzącego, który zna Pani przypadek i jak rozumiem podjął decyzję o kontynuacji terapii.