Prawidłowy wzrost BHCG

Witam, mam pytanie dotyczące wyniku badania HCG. Dnia 21.05 zrobiłam badanie krwi, w którym wyniki otrzymałam 47,9. Następnie dnia 26.05. powtórzyłam wynik.Hormon wzrósł do 386,9. Czy wynik jest prawidłowy? Czy prawidłowo wzrasta? Ostatnią miesiączkę miałam 22.04. Pozdrawiam Paulina

Wynik świadczy o ciąży, natomiast trudno ocenić czy przyrost B- HCG jest prawidłowy, gdyż można to zrobić pobierając krew co 48-72 godziny ( wtedy powinien być conajmniej dwukrotny wzrost poziomu B- HCG) a nie co 5 dni.