Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Preparat na powiększenie penisa

Witam,Na prosbe mojego partnera chcialam zadac pytanie. Wyczytalismy w internecie, ze pojawił się preparat PENIRE PLUS ktory rzekomo jest suplementem powiększajacym mezczyznie penisa. Czy to kolejny srodek stworzony po to zeby naciagac ludzi na pieniadze czy on rzeczywiscie jest skuteczny?? Szczerze mowiac nie chce nam sie wierzyc ze cos takiego moze dzialac dlatego chcielismy uzyskac profesjonalna opinie lekarska w tej sprawie. Prosimy o odpowiedz.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam, cytuję: "Czy to kolejny środek stworzony po to żeby naciągać ludzi na pieniądze?" odpowiedź: Nie wiem, po co stworzony, ale przy okazji -TAK
"czy on rzeczywiście jest skuteczny??". Odpowiedź: Sądzę, że NIE.
"nie chce nam sie wierzyć ze cos takiego może działać". Ja też nie wierzę... Grosza nie wydałbym na to...
Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0

Szanowna Pani,
jeśli myśli Pani poważnie o trwałym powiększeniu prącia partnera
bez stosowania tabletek
zapraszam do kontaktu z recepcją tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy