Problem przedwczesnego wytrysku a zabieg plastyki krótkiego wędzidełka

Jestem miesiąc po zabiegu plastyki krótkiego wędzidełka. Skierował mnie seksuolog , który chce wyleczyć mnie z problemu przedwczesnego wytrysku. Napięcie było bardzo duże , i 2-3 masturbowałem się(bardzo delikatnie). Po zabiegu nie wydłużył się czas czynności. Niedługo zaproponuję stosunek partnerce , jednak mam obawy że zabieg nie poskutkował tak jak tego oczekiwałem. Dodatkowo zapisał mi asentre(nie biorę jej) i vizarsin który chce spróbować(jednak nie nastawiam sie pozytywnie że coś pomoże)
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Proszę spokojnie i bez nadmiernej presji próbować masturbacji i nie przejmować się ewentualnym brakiem, czy też niewielką poprawą w początkowym okresie od zabiegu. Sugeruję stosowanie leków przepisanych przez seksuologa, ponieważ w końcowym efekcie powinny one przynieść poprawę funkcji seksualnych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy