Problem z odczytaniem wyników badania krwi u 5-letniego syna

mam przed sobą wyniki z krwi 5 letniego syna ,mam problem z odczczytaniem ich,prosze o pomoc NEU% 60,8 % podwyzszone LYM% 31.3% poniżej normy MONO 0.25 10^9/qL poniżej normy BASO 0.01 10^9/L PDW 17.5 fL podaje te ktore nie mieszcza sie w normach prosze o powiedzenie co moga oznaczac te wyniki

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Konieczna jest interpretacja pełnego wyniku morfologii w oparciu o dane kliniczne! Proszę zatem udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badania.