Problem z wypadającymi włosami u 18-latki

Witam, Mam 18 lat jestem dziewczyną i zmagam się z problemem wypadających włosów.Prawie dwa lata temu bardzo schudłam i utraciłam okres na 9 miesięcy.Udałam się do ginekologa i okres wrócił odkąd przestałam brać tabletki antykoncepcyjne pojawia się regularnie co miesiąc.No i właśnie liczyła że wraz z powrotem miesiączki skończą się problemy wypadania włosów, a jednak nie.Zażywam suplementy oraz szampony hamujące wypadanie i stymulujące odrost włosów i to nie pomaga.Co mam robić?

Witam. Radziłabym pójście do lekarza rodzinnego, zbadanie krwi pod kątem anemii i poziomu hormonów. W twoim wieku, kiedy organizm intensywnie się rozwija, negatywnie działa odchudzanie, jak również występująca burza hormonalna może spowodować przejściowe problemy. Dodatkowo warto poradzić się dermatologa i fryzjera. Powodzenia