Problem ze ścięgnem po złamaniu kostki

Witam mam na imie Kamil i mam problem złamałem kostke,tydzien tamu miałem operacje włożono mi platyne do kostki i założono jakieś plastry było wszystko dobrze ale w jakims 3 dniu kiedy wstwałem z kanapy na 1 nogę to w tej co miałem operacje od lewej kostki poczułem ze cos się stało tak jakby sciegno gdy wstaje alo jak ide o kulach to mam uczucie tak jak by rwania od kostki w góre co mogło się stać ??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jeżeli dolegliwości się będą utrzymywać musi się Pan udać do specjalisty ortopedii bądź lekarza prowadzącego celem wykonania badania i ewentualnych badań obrazowych. Pozdrawiam.