Problem ze zginaniem ręki po złamaniach

Witam mam pewien problem nie moge zginac reki tylko do 90 * , od 3 lat po zlamaniu stawu lokciowego ostantio polamalem reke drugi raz tym razem w przedramieniiu teraz to juz w ogole mam krzywa . ALe takie moje pytanie czy da sie cos zrobic z ta reka zeby zginac żaden lekarz nie pwoeidzial mi jeszcze dlaczego nie moge zginac tej reki zdjecie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d35fa94dc436b0dd.html
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykonać dodatkowe badania obrazowe stawu łokciowego. Na podstawie badania oraz wyników badań dodatkowych ortopeda będzie mógł zaproponować możliwe formy leczenia. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie.