Problemy z częstym oddawaniem moczu u 19-latka
Mam 19 lat i od dłuższego czasu mam problemy z oddawaniem moczu. A mianowicie oddaję go bardzo często ( z 10x dziennie) , a oddaje go bardzo mało. W wakacje 2015 roku miałem robione usg jamy brzusznej i wyszło dobrze, a te problemy mam od dobrych 2 lat. Choruję na nadciśnienie i biorę leki (bibloc). Choruję również na nerwicę. Co to może być?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Należy wyklucyzć zaburzenia funkcji wypieracza pęcherza i utrudnienia drogi odpływu moczu. W tym celu sugeruję kontakt z urologiem.