Problemy z miesiączką u 20-latki

Witam, mam 20 lat i mam problemy z miesiączka. Od kwietnia do lipca nie miałam, aż dostałam od lekarza tabletki na wywołanie i w lipcu dostałam na 3 dni, a teraz jest koniec sierpnia i znowu nie mam. Chodzę co miesiąc do lekarza, ale lekarz chyba też jest bezradny co chwila tylko dostaje skierowanie na badania. Martwi mnie to i nie wiem jak sobie dać z tym radę. Proszę o konkretną odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badań hormonalnych. Proponuje udać się do lekarza ginekologa najlepiej razem ze specjalizacja endokrynologia. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.