Problemy z motoryką palca

Witam, od kilku dni mami trudności z motoryką palca środkowego i serdecznego. Podczas prostowania i zginania odczuwam opór i przeskoczenie kości. U palca środkowego zauważyłem lekkie wykrzywienie. Centrum tego wszystkiego jest obszar pomiędzy paliczkiem bliższym a środkowym.

Sa to objawy palca zatrzaskujacego, wystarczy drobny zabieg a dla niezdecydowanych może troche pomoc tzw blokada pochewku ścięgna