Problemy z seksem przy niebakteryjnym zapaleniu prostaty

Witam, leczę się na niebakt zap. prostaty i zawsze po seksie jest gorzej, czy to normalne?? Urolog u którego byłem na kontroli wypisał doxycycline, pimafucort oraz flukonazole. Podejrzewa, że mogłem coś złapać, gyż złuszcza mi się zołądź-mam to od paru lat ponieważ jestem obrzezany i mam tam suchą skórę i czasem drobinki się złuszczają. Posiew mykologiczny jest ujemny. Pytanie czy grzybica lub inna choroba weneryczna daje objawy po ok 12h od stosunku? i czy w 100% zniszczą coś co się wykluwa?

To pytanie jest raczej dermatologiczno-urologicznym. A nie do psychiatry seksuologa...
Myślę, że warto zasięgnąć opinii specjalisty dermatologii i wenerologii, głównie w aspekcie penisa.
Leczenie zapaleń prostaty to domena urologii, niestety czasami te leczenia "ślimaczą się". Jest to spowodowane budową gruczołu krokowego, co powoduje trudną biodostępność lekarstw.
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl, Poznań.