Problemy z utrzymaniem równowagi

Witam. Mam problemy z utrzymaniem równowagi. Nie potrafię stać prosto 'na baczność' ciągle kiwam się na boki lub w przód/tył , czym to może być spowodowane, gdzie się z tym zgłosić ?

Lekarz rodzinny, po badaniu zdecyduje czy konieczna konsultacja specjalistyczna u Neurologa
Do pełnej konsultacji i kompleksowej oceny stanu zdrowia i wyników badań.
Ważny stan ogólny, sprawność, tryb życia i pracy...

Pozdrawiam