Problemy z zajściem w ciążę po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych

Witam odstawiłam tabletki antykoncepcyjce w pazdzierniku zeszłego roku 2014 do tej pory nie zabezpieczalismy sie w zaden sposób a w ciaze jeszcze nie zaszłam jestem mama 2 letniej coreczki i myslałam ze z 2 ciaza nie bd tak ciezko a niewiem co jest nie tak biore kwas foliowy mam 10 kg nadawgi nieiwem czy to jest tego powod ale jest mi bardzo ciezko schudnac mimo diety i cwiczen prosze o jakas podpowiedz i porade pozdrawiam monika .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Na podstawie badania lekarskiego oraz być może zleconych badań laboratoryjnych będzie można coś więcej powiedzieć.