Problemy z zajściem w ciążę przez 28-latkę

Witam od 2lat staramy sie z mężem o dziecko!okazało sie ze problem jej po JEGO stronie,ale mimo to lekarz zalecił mi branie sindi x2dziennie16-25dc i clostilbegyt 3-7dc.Zakonczyłam ich branie i od jakiegos tyg.mam uczucie napadów gorąca,to jest straszne uczucie,budze sie w nocy,odkrywam a w dzień jestem strasznie nie nerwowa.Mogłabym siedzieć i płakać.Ktoś ze znajomych zażartował ze to może menopauza???ale ja mam 28lat,aczkolwiek wiem ,że były takie przypadki.Bardzo proszę o odpowieć.

Lek. Katarzyna Szymczak

Miała Pani badania hormonalne? usg ginekologiczne? najprawdopodobniej to efekt przyjmowanych leków. Proszę na ten temat porozmawiać z ginekologiem.
Pozdrawiam