Próby zajścia w ciążę po inseminacji

witam.jestem po dwóch nieudanych inseminacjech nie wiem dlaczego ;-( niby przy drugiej było wporzadku endometrium 9mm dwa pecherzyki 18 i 19 a inseminacja była robiona w 17 dniu cyklu( 5.09.2014)i na drugi dzien zaczelismy z mezem sami dopomagac temu....przez kolejne4 dni i niestety 22.09 dostałam okres.Moje pytanie brzmi co jaki czas powinnismy po inseminacji sami probowac,bo przy poprzedniej było co 24 godziny czy nie za rzadko?czekam na nastepna inseminacje,nie mam juz siły walczyc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prosze zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego oraz ściśle stosować się do jego wskazówek.