Promieniujący ból do lewego barku

Na razie ból promieniuje do lewego barku, czasami jest bardzo silny .Mam pracę fizyczną nie wiem jak dalej będzie postępować choroba czy możliwa e będzie robienie tego co lubię.Pracuję w cukierni.Dodam jeszcze że wyniki mam okey tylko ob 80 i nie wiedzą od czego, ginekolog, stomatolog wszystko sprawdziłam.

Radziłabym wizytę u lekarza ortopedy lub neurologa. W związku z Pani pracą ból może mieć charakter przeciążeniowy lub mieć związek ze zmianami w kręgosłupie szyjnym. Właściwa diagnoza, po konsultacji specjalisty, pozwoli na efektywna terapię.