Promieniujący ból i drętwienie oraz zimne dłonie

Dzien dobry , w nocy około 5.00 obudzila mnie moja reka "cala" która była zimna jak lod , po jakichś 4 h wrocila do swojej ciepłoty ale został bol dloni , po następnych paru godzinach wszystko przeszlo ale nie stety następnego dnia znowu bol dloni tej lewej i tak przez caly dzień az do wieczora kiedy bol jeszcze trochę się nasilil i promieniowal kłuciami az do góry ramienia , co to może być . Dziekuje i pozdrawiam

Witam serdecznie,

Proszę przede wszystkim udać się do swojego lekarza rodzinnego celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.