Promieniujący ból od kolana do łydki a torbiel

Witam, mam problem z kolanami, od kilku dni odczuwam ból promieniujący od kolana aż przez całą łydkę. Lewe i prawe kolano lekko opuchnięte,po rozpoczęciu przyjmowania Arthrylu. Po wykonaniu badań rtg dostałam taki opis: w przynasadzie dalszej kości udowej prawej-osteolityczne rozrzedzenia-w fazie przebudowy kostnej. Ogólnie lekarz powiedział, że jest w prawej nodze torbiel, ale z tym nic się nie robi. Czy to prawda? Co powinnam zrobic?

Być nadal opieką tego lekarza , myślę zresztą , że wyznaczył on termin wizyty kontrolnej ,rtg kontrolne powinno być wykonane za 6 mies. , zż