Promieniujący ból pośladka i jajnika
Witam, od miesiąca odczuwam bóle prawego pośladka, ból jakby promieniował do nogi i prawego jajnika. #mc temu byłam u ginekologa, wszystko ok, teraz gdy ból sie zaczął miałam rtg kr.lędzwiowego, rezonans, wszystko ok. Ortopeda stwierdził, że to przeciążenie jakieś gdyż dużo wcześniej ćwiczyłam, ale boje sie,że może coś z jajnikami, skoro boli też jajnik:( aha, usg brzucha ok, badania krwi ok

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Z opisu wynika, iż została wykluczona ortopedyczna oraz ginekologiczna przyczyna dolegliwości. Jeśli pomimo odpoczynku ból pojawi się ponownie to konieczna będzie wizyta u lekarza.