Prośba o analizę MR stawu biodrowego
witam , mam opis MR stawu biodrowego prosiłbym o objaśnienie i ewentualny sposób postępowania bo lekarza mam za miesiąc oto opis nasilone zmiany obrzękowe głowy i szyjki k udowej zwiększona ilość płynu w jamie st,biod nieco zniekształcona chrząstka głowy kości ud i pan stawu z nieregularnym zarysem i ścieńczeniem bez ubytku pełnej grubości zmany degeneracyjne obrąbka stawowego bez sklerotyzacji stropu panewki po kontraście silne wzmocnienie zmian obrzękowych głowy i szyjki k,u

MĘŻCZYZNA, 54 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Opis wskazuje na chorobę zwyrodnieniową stawów. Proszę poczekać na wizytę, na podstawie badania lekarz zaproponuje operację lub leczenie zachowawcze.
Pozdrawiam.