Prośba o interpretację wyniku biopsji endometrium u 39-latki

Witam. Bardzo proszę o interpretację wyniku biopsji endometrium. Mam 39 lat i 2 dzieci . Badanie było wykonywane ponieważ miałam bardzo obfite miesiączki ze skrzepami . Wynik: obfity śluz z rozproszonym naciekiem zapalnym, polipowate fragmenty endometrium proliferacyjnego,częściowo p przedłżzonej proliferacji. Dziękuje , Iwona

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na zmiany zapalne, może też wynikać ze zmian hormonalnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa prowadzącego leczenie.