Prośba o opinię na temat wyników badań krwi u 54-latki

Dzień dobry. Mam 54 lata, w badanich laboratyrnych krwi wyszły mi takie wyniki: P-LCR 45,8% przy normie 13-43, limfocyty1,26 tys/ul przy normie 1,50-3,50. Inne limfocyty 24,9% przy normie 20-45 , leukocyty 5,06 tys/ul przy normie 3,80-10,00 , erytrocyty 4,61 mln/ul przy normie 3,70-5,10 . Płytki krwi 195 tys/ul przy normie 140-440 . Czy te wyniki są niepokojące? Czy mogę być spokojna, czy raczej podjąć jakieś działania? Proszę o opinię i poradę, za które serdecznie dziękuję. Maria.

Lek. Tomasz Budlewski

Limfocyty są trochę obniżone. Reszta wyników raczej w normie. Proponuję przy wizycie lekarskiej u lekarza rodzinnego pokazać wyniki badań.