Prośba o wyjaśnienei obrazu cytologii tarczycy

Proszę o wyjasnienie obrazu cytologii tarczycy. bioptat cytologicznie jest dość obfity, wśród krwistego tła znajdują się grupy i zespoły tyreocytów z nieco hyperchromatycznymi jądrami z pojedyńczymi jąderkami, układające się w liczne struktury pęcherzykowe. Ponadto wyrwane fragmenty tkanki włóknistej i pojedyńcze limfocyty. Wniosek. Guzek struktury pęcherzykowej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na obecność zmiany w obrębie tarczycy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.