Proszę o interpretację opisu MR odcinka piersiowego kręgosłupa

Prosze o interpretacje Mr odconka piersiowego kregoslua :Na pozipmie Th3/Th3 centralna-lewoboczna pjm krazka miedzykregowego zwezajaca swiatlo lewego zachylka bocznegoz ucidkiem korzenia lrwgo nerei rfzeniowego Th3

Fragment opiesu MRI kręgosłupa piersiowego : " Na pozipmie Th3/Th3 centralna-lewoboczna pjm krazka miedzykregowego zwezajaca swiatlo lewego zachylka bocznego z uciskiem korzenia lewgo nerwu rdzeniowego Th3 ". Opisana mała przepuklina jądra miazdzystego Th3 Jaki wywiad, uraz , przeciążenie ?? Jakie wskazania do badania MRI ??, Jakie objawy, sprawność; Jaki stan Pacjenta...??? MRI do interpretacji klinicznej ....
Opis to za mało Ważny obraz MRI, a najważniejszy PACJENT .
Najważniejsze Pacjent, objawy, wywiad, stan ogólny i neurologiczny; Inne obciążenia chorobowe, nastrój, sen; tryb życia, sprawność; ets
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, analiza wyników badań jeśli bóle będą się nasilały Pozdrawiam i Zapraszam