Proszę o interpretację wyników męża - badania krwi i moczu

Witam,  Czy mogę prosić o interpretację wyników badań męża (36 lat)? Od tygodnia ma temperaturę od 36,9 nawet do 38,5, z tym że zazwyczaj rośnie w ciągu dnia. Do tego ma bardzo mocne bóle głowy. Po pierwszej wizycie u internisty dostał Gripex i żadnego skierowania na badania. Dopiero drugi lekarz zlecił badania, ktorych wyniki (te nie mieszczące się w normie) podaję poniżej. Będę wdzięczna za interpretację i ewentualna sugestię co dalej. PLT 144,0 k/ul ; MONO% 14,8 ; EOS% 5,3 ; BASO% 1,5 ; AST 44,0 U/L ; ALT 55 U/L ; Białko CRP 13,2% Mocz: Leukocyty 8-10, nablonki plaskie- nieliczne ; Bakterie - mierna flora ; Kry szczawianu wapnia - dość liczne.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.
Nie można zinterpretować poprawnie wyników badań bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta fizykalnie. Poza tym właściwą interpretację utrudnia też podanie niepełnych wyników.

Z tego względu doradzamy skonsultowanie wyników męża z lekarzem, który zlecił wykonanie badań, on będzie się mógł najlepiej wypowiedzieć na temat stanu zdrowia małżonka.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl