Przeciwciała anty D w 6. tygodniu ciąży

Witam , w 6 tygodniu ciąży wykryto u mnie przeciwciała anty D .Kiedyś po poronieniu w 6 tgodniu ciazy ( 1 ciaza) podano mi imuglobuline ale po porzedniej ciazy ( 2 ciaza ) juz nie. , w karcie napisane - nie kwalifikuje sie do podania .Dziecko po porodzie 0 Rh- ja A rh-.. Teraz w 6 tygoniu ( 3 ciaza) mam miano 1.1 . W poprzednich ciazach przeciwcial nie wykryto , dlaczego sa teraz i co to oznacza Karina

Witam. W większości ciąż przeciwciała pojawiają się dopiero w drugiej lub trzeciej ciąży - jest to normalna immunologiczna reakcja organizmu - nie ma powodów do niepokoju. Proszę pozostać pod stałą opieką ginekologa.