Przedłużające się krwawienie po rocznej przerwie u 49-latki

P doktorze od maja zeszłego roku do 02 01 2015 r.nie miałam okresu mam 49l.od 02.01 krwawie to jest juz 1,5 miesiąca czuje sie wyczerpana siłowo a lekarz mi mówi ze trzeba czakac az skoncze prosiłam o badania jakies stwiedził ze niema takiej potrzeby co mam myslec i jak postepowac dalej ratunku ...jestem strzępkiem nerów i nie najlepiej sie czuje ..........

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Tomasz Budlewski

Każde krwawienie które występuje po roku od ostatniej miesiączce, NIE jest krwawieniem prawidłowym! W tym okresie na skutek zmian hormonalnych często kobiety mają takie krwawienia, najczęściej nie ma powodów do niepokoju, ale nie należy ten tego bagatelizować. Proszę szukać pomocy u innego lekarza, a jęsli krwawienie będzie bardzo obfite zgłosić się do izby przyjęć do szpitala.