Przejrzystość mętna, nabłonki płaskie liczne w badaniu moczu

Proszę o interpretację wyników badań moczu i krwi: przejrzystość l.mętny nabłonki płaskie liczne leukocyty 3-5 / zakres 0-5 pasma śluzu liczne bakterie liczne moczany bezpostac nieliczne crp 1.11 / zakrs 0.00-5.00 krew: erytrocyty 5.2 / z: 3,7-5,1 P-LCR 47,8 % / zakres: 13,0-43,0 eozynofile 5,1 % / 1,0-5,0 Czekam na wyniki posiewów. Pobolewa mnie pobrzusze, najbardziej lewa strona w okolicach jajnika. Wszystkie inne wyniki mieszcza sie w normach. Proszę o interpretację, jeśli to możliwe

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli posiew będzie jałowy to proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.