Przekroczona norma limfocytów w wyniku morfologii

Witam serdecznie, postanowiłam zwrócić się z prośbą o interpretację wyników badań mojego partnera(20), sam nie dostrzega problemu i stawia opór przed wizytą u lekarza, a w jego wynikach morfologii zauważalne jest znacznie przekroczenie normy limfocytów, naczytałam się już czarnych scenariuszy na ten temat, czy mam powód do niepokoju? W linku poniżej wyniki badań: http://www19.speedyshare.com/kgfG3/download/wyniki.jpg
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższenie poziomu limfocytów we krwi może mieć wiele przyczyn. Najczęściej nieprawidłowości spowodowane są infekcją wirusową. W opisanej sytuacji należy powtórzyć badania za 2-3 tygodnie. Z wynikiem badania proszę udać się do lekarza rodzinnego, który ustali dalsze postępowanie.