Przekrwione gardło, nalot na języku

moje gardlo jest przekrwione, posniebienie jest zółte na jezyku widac czerwone i białek krostki oraz zółty nalot , jest mi niedobrze i mam dziwne ukłucia w klatce piersiowej ,głownie koło serca , dodatkowo doszło bol karku i potylicy, dodam jeszcze ze w gardle mam po bokach takie kulki przypominajace kalafiora...boje sie ze to moze byc rak przewodu pokarmowego , prosze o pomoc!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobnie nie jest to rezultatem procesu nowotworowego, natomiast zalecałbym udać sie do lekarza rodzinnego celem wykonania badania i ustalenia postępowania. Pozdrawiam