Przemieszczające się bóle brzucha i utrata wagi
Od dwóch miesięcy mam przemieszczające się bóle brzucha, schudłem 3 kg, odbijanie, zły nastrój. W tym gorszy jest nastrój, bez powodu czuje się stan depresyjny, chce mi się płakać, mimo że ostatnio się nie stresuję. Nastrojowi towarzyszy, dyskomfort, uczucie ciężkości w okolicach szyi. Lekarz zalecił jeden lek i probiotyk, objawy nie ustąpiły. USG brzucha prawidłowe, gastroskopia prawidłowa, test ureazowy ujemny, mimo że domowy test na h.pylori wyszedł pozytywnie, infekcja czy co? co robić?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże somatyczne jak i psychogenne. Jeśli jednak wyniki wszystkich wykonanych badań są prawidłowe, najbardziej prawdopodobna wydaje się być psychogenna przyczyna objawów. Proszę się nad tym zastanowić i ewentualnie skonsultować się ze specjalistą psychiatrą.