Przepuklina kręgosłupa i ból przedramion

Witam. Proszę o diagnozę lekarza ortopedę. Moja partnerka ma przepuklinę w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym oraz zmiany zwyrodnieniowe najprawdopodobniej w całym kręgosłupie. Ostatnio oprócz kręgosłupa, krzyża, zaczęły ją boleć przedramiona, raz jedno, raz oba, ból jest promieniujący, pulsujący, totalnie nie ma w nich siły, są jak z waty, drętwieją,traci w nich władzę. Ma przy tym skoki temperatury. Ból atakuje nagle, przychodzi i odchodzi. Proszę o pomoc, diagnozę, co to może być i co robić?

witam,
proponowałabym udać się z wynikiem MR do neurologa.
Ból oczywiście wynika ze zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, jednak ze względu na dość neurologiczne pochodzenie pozostałych dolegliwości zalecałabym konsultację i badanie u specjalisty neurologa.
pozdrawiam!