Przepuklina przełyku i gastroduodenopatia rumieniowa

Po antybiotykach i tabketkach z ipp nadal odczuwam kwasy. Jem rzeczy lekkie,no.sosy na jogurcie nat. Do tego pale ale juz sie ograniczylam z 12papierosow na ok,6. Z lekarzem nie moge sie dogadac robia ze mnie psychiczna ze wymyslam choroby ale po gastroskopii wyszlo przep.przelyku i gastroduodenopatia rumieniowa dwunas. Co moge jesc i robic by sie wyleczyc a jestem juz po antyb.i nie wiem czy cos daly..
Piotr Pilarski

Należałoby przedłużyć terapię IPP, rzucić całkowicie palenie oraz wybrać się na wizytę do dietetyka.

Pozdrawiam.